reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai ve sevilen diğer modellerde bol hediyeli indirim kampanyası

Nissan Qashqai, Navara, X-Trail ve Micra gibi hemen her segmentten üye, donanımsal hediyelerle birlikte ekim ayında tercih edilebilecek.

Ekim ayının kampanya cümbüşü içerisinde kaybolan kullanıcılar, karşılarında yeni isimler görmeye bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Honda’nın ardından Japon cephesinden Nissan da sevilen modellerini baz almış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Türkiye’deki 25. yılını kutlayan marka, 31 ekime kadar geçerli olacak kampanyasıyla araç sahibi olmak isteyenlere indirimli fiyat ve finansman desteği sağlıyor. Tüm modellerde faiz oranını yüzde 0 olarak belirleyen Nissan, 70.000 TL’ye varan kredi tutarları için 15 aya varan vade imkanı sunuyor. 2007 ile 2017 yılların arasında Türkiye’nin en çok satan SUV modeli Qashqai, kampanya kapsamında otomatik vites seçeneğinde 134 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken aynı zamanda 50.000TL’ye sıfır faiz imkanıyla 14 ay vadeli finansman desteği ile alıcılarını bekliyor. Ayrıca Visia versiyonları 10 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediyeli olarak sunuluyor.

Kampanya detayları

Nissan’nın amiral gemisi konumunda olan SUV modeli X-Trail cephesine baktığımızda, yüzde 0 faizli ve 14 ay vadeli 70.000 TL gibi bir finansman desteği karşımıza çıkıyor. Ayrıca, sınırlı sayıda Nissan X-Trail 1.6 Dizel Otomatik Platinum, bej iç döşeme seçeneği ile birlikte Ekim ayında 245.900 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. Nissan SUV ailesinin en küçük üyesi Juke‘un sunrooflu dizel versiyonu hurda teşvikiyle birlikte 106 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, 40.000 TL’ye varan ve 14 ay vadeli, yüzde 0 faizli finansman desteği ile SUV sınıfına geçmek isteyenleri bekliyor. Ayrıca, tüm Juke versiyonlarında 8 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi kullanıcılara hediye ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pickup sınıfının en çok tercih edile isimlerinden birisi olan Navara da kampanyadan üstüne düşeni almış durumda. Ekim ayı boyunca 125.900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek olan araçta, 50.000 TL için 15 ay yüzde 0 faiz avantajı da meraklılarını bekliyor olacak. Nissan’ı binek segmentte temsil eden Micra ise, otomatik vitesli versiyonlarda hurda teşvikli olarak 68.950 TL’den başlayan fiyatla satın alınabiliyor. Bu aracın finansman desteği kısmında ise 30.000 TL içi 14 ay yüzde 0 faiz fırsatı sunulmakta.