reklamı kapat

POPÜLER

Ford Focus ve ailenin diğer üyelerinde 20.000 TL’yi bulan indirim kampanyaları

Kampanya dahilinde Ford Focus, EcoSport ve ticari araçların tamamında meraklılarının ilgisini çekecek noktalar yer alıyor.

Ekim ayı bazlı olarak süre gelen kampanyalar Ford cephesinde daha geniş kapsamlı aralıkla süregeliyor. Sonbaharda dönemi boyunca kullanıcılar için kampanyalar sunmaya devam eden marka, tüm binek ve ticari araç modellerinde farklı paketler üzerinden destek veriyor. “Her Şey Dahil Finans” adı verilen paketten yararlanacak müşterileri, 45.000 TL peşinat ile 12 aya varan taksitli alımlarda, yüzde 0 faizli kredi kampanyası bekliyor olacak. Ford müşterilerini Ekim ayında ayrıca “Ford Options Fırsatı” kapsamında, Focus TrendX dizel ve benzinli manuel şanzıman ve EcoSport modellerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yüzde 11, diğer binek modellerde ise yüzde 9 indirim fırsatı bekliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ticari de kampanyada

Peşin alım yapacak Ford müşterilerine ise, Focus TrendX dizel ve benzinli manuel şanzıman yüzde 9, diğer binek modellerde ise yüzde 7 indirim sunuluyor. Devreye alınan kampanyalar ile EcoSport modelinde, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 20.000 TL ye varan indirim fırsatı karşımıza çıkıyor. Ekim ayı boyunca Ford’un tüm ticari araç modellerinde ise peşin alımlarda yüzde 4 indirim sunuluyor. Transit Kamyonet ile Van ve Custom Van modellerinde, tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden sunulan yüzde 2 destekli “Kobi-Çiftçi Kampanyası” kapsamı, tüm ticari araç modellerini kapsayacak şekilde genişletildi. Ranger ve Connect modellerini tercih eden müşteriler için ise devam eden kampanyalara ek olarak tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.000 TL takas desteği kampanyası devreye alınmış durumda.