reklamı kapat

POPÜLER

Ford Transit Connect

Bakış açınızı değiştirecek Ford Transit Connect modifikasyonu

Devlerin ardından bu kez rotasını ailenin kompakt üyesine çeviren MS-RT ekibi, ortaya hatırlanmaya değer Ford Transit Connect projesiyle çıktı.

Ticari araç sınıfında yer alan modeller karavan projelerinde görme konusunda artık bir bağışıklığımızın olduğunu söyleyebiliriz. En ufaktan en tepeye kadar uzanan bu zenginlik içerisinde alışılmışın dışına çıkmaksa içimizdeki heyecanı diri tutma konusunda fazlasıyla yardımcı. İngiltere merkezli MS-RT ekibi, Ford‘un ticari araç ailesine attığı “aşk” dolu bakışlar bizi hep performans noktasına çıkarttı ve görünen o ki öyle de olmaya devam edecek. Ranger ve Transit Custom projelerinin ardından bu kez garajından Ford Transit Connect ile bizleri selamlayan geliştirme ekibi sınırlı üretim adetleriyle otomobili satışa sunmaya hazırlanıyor.

Teknik özellikler

Kendisine tam olarak “Transit Connect Launch Edition” adıyla sesleneceğimiz projeden toplamda sadece 40 adet üretileceğini ilk adımda belirtmekte fayda var. Güncel jenerasyon üzerine şekillenen değişimler ise aracın çehresine ciddi bir agresiflik getiriyor. İlk andan itibaren kendisini hissettiren bu değişimler; tampon ve difüzör gibi temel parçaları içerisine alan gövde kiti, spoiler ve paslanmak çelik egzoz sisteminin sihirli birleşimiyle meydana geliyor. Tabiki burada krema niteliği taşıyan jant setini de unutmamak gerek. OZ Racing imzalı 18 inçlik bir dörtlüye yer veren MS-RT, lastik kısmında ise Michelin’i tercih ediyor. Şimdilik görselleri paylaşılmasa da, Nappa deri döşeme, karbon kaplama ve spor direksiyon gibi değişimler de kokpitte bizleri bekliyor olacak. Bu yaz dönemi içerisinde satışa sunulacağı açıklanan Ford Transit Connect projesi, 24.000 sterlinlik başlangıç fiyatına sahip.

İlginizi çekebilir

2019 Ford Focus ST