reklamı kapat

POPÜLER

Ford Transit Connect Active

Önemli adım; Ford Transit Connect ve Tourneo Connect Active paketi

Yılın ilk günlerinde ticari araç ailesinde görmeye başladığımız Active rozeti, şimdi de Ford Transit Connect ve Tourneo Connect ile karşımızda.

Otomobil ürecilerinin SUV pazarına olan ilgi sebebiyle modellerinde ufak dokunuşlar yaparak sınırları nispeten biraz daha artırdığını biliyoruz. Ford cephesinde is bu durum Active rozeti üzerinden ilerliyor. Fiesta‘ya kadar uzanan bu süreç şimdi de ailenin ticari üyelerine geçiyor. Yılın ilk dönemlerinde Transit Custom ve Tourneo Custom modellerinde gördüğümüz bu değişim beraberinde ciddi bir çekicilik getirerek Ford Transit Connect ve Tourneo Connect için de listeye ekleniyor.. Diğer Aktif rozetli Ford modellerinde olduğu gibi, görünüm bazında çok ciddi ve dikkat çekici dinamikler getiren bu rozette gövde kaplaması, standart tavan rayları ve artırılmış sürüş yüksekliği fark yaratacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Transit Connect Active hakkında öne çıkanlar

Bu paketle birlikte aracın standart donanımlarında da farklar kullanıcıları bekliyor olacak. Parçalar arasında arasında 17 inç alaşımlar, ızgara ve iki yeni renk seçeneğini bu kapsamda öne çıkartmak mümkün. İçeride ise koltuk döşeme desenleri ve dikişler dikkat çekiyor. Bu yılın sonundan itibaren teslimat için Avrupa genelinde sipariş verilebilecek olan Transit Connect Active ve Tourneo Connect Active’te Quaife ile birlikte geliştirilen isteğe bağlı mekanik sınırlı kaymalı diferansiyel de entegre edilebilecek. Modeller ayrıca bu sistemi daha etkin bir şekilde uyumlu hale getirmek adına kendine has Çekiş Kontrolü konfigürasyonunu barındıracak.

İlginizi Çekebilir

Özel Type-R versiyonu ile kırılan rekoru izleyin