reklamı kapat

POPÜLER

2019 Ford Transit Connect

Türkiye fiyatları açıklandı; 2019 Ford Tourneo ve 2019 Ford Transit Connect

Ülkemizdeki ticari araç sınıfının iki önemli üyesi 2019 Ford Tourneo ve 2019 Ford Transit Connect, yenilenen yüzüyle ülkemizdeki rekabete devam ediyor.

Kompakt ticari araç ailesinde önemli revizyonlara giden Ford, ülkemizdeki hatırı sayılır kitlesinin ilgisini yenilikleriyle elinde tutmaya devam etmek istiyor. Yapılan güncellemeler kapsamında artık daha çevreci ve verimli bir hale getirilen motorun 8 ileri otomatik şanzımanla ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Donanım bazında ise; start/stop sistemi kablosuz şarj ünitesi, SYNC3 ve 6″ dokunmatik ekranı, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Aktif Park Asistanı, Şerit Takip Sistemi, Trafik Levhası Tanıma Sistemi, Akıllı Hız Sınırlandırma Sistemi (ISA), Çarpışma Önleme Yardımcısı ve HID Bi-Xenon & Gündüz Yanan LED farlar gibi yeni özellikler konfor ve teknoloji limitlerini değiştirme iddiasında.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Ford Transit Connect ve aileden öne çıkanlar

Yeni Ford Transit Connect, 1,5 litre 100PS dizel motoruyla kullanıcılarla ön plana çıkıyor. Tourneo Connect kısmında ise 1.5L 100PS ve 120PS gibi Euro 6 emisyon seviyesine sahip dizel motorlarla sunulduğunu görüyoruz. Donanım seviyelerine göre bu motor seçeneklerinin değiştiği de dikkat edilmesi gereken noktalar arasında. Deluxe paket; 1.5L Dizel 100PS motora sahipken, Titanium paketi ise 1.5L Dizel 120PS 8 ileri otomatik ve 6 ileri manuel şanzıman seçenekleriyle satışa sunuluyor. Yeni Ford Transit Connect 119.000 TL’den, Ford Tourneo Connect ise 145.000 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla Ford Yetkili Satıcıları’nda müşterilerini bekliyor.

İlgili video

Ford Focus