reklamı kapat

POPÜLER

MINI

MINI sevenler için ilgi çeken satış kampanyası

Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu MINI için Nisan ayına özel hazırladığı dört fırsatla yepyeni modellerinden birini tercih edecek olanlara sevindirici bir haber veriyor.

MINI5 ve Countryman modellerinde, Nisan ayına özel ÖTV avantajlı fiyatlar ve takas desteği sunan marka, 5 Kapı modeline özel olarak 40.000 TL’ye kadar 12 ay, %0,66 faiz oranlı kredi desteği veriyor. Geniş iç hacmi ile hem şehir içinde hem de şehir dışında konforlu bir sürüş deneyimi sunan Countryman’ın benzinli motorlu Luxury ve John Cooper Works donanımına sahip versiyonlarında takas desteğinin yanı sıra orijinal katlanabilir Bisiklet hediye ediliyor. Ayrıca MINI Türkiye’nin stoğunda bulundurduğu tüm modellerin, renk ve donanım seçeneklerine kadar tüm detaylarının görülebildiği Online Satış platformu üzerinden yapılacak satın alma işlemlerinde de bu avantajlardan yararlanmak mümkün. Ziyaretçiler, Online Satış Platformu’nda MINI’nin tüm yetkili satıcılarındaki modellere, donanım detaylarına ve indirimli anahtar teslim fiyatlarına kolayca ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En hızlı MINI duyurulmuştu

Hızlı hatchback otomobiller arasında yaşanan güç savaşlarına dahil olan MINI John Cooper Works GP, TwinPower Turbo teknolojisine sahip 300 beygir gücünde 2.0 litrelik motor ile donatılmış. Markanın sportif genlerinden ilham aldığı açıklanan yeni MINI JCW GP’nin süspansiyonları da pist ve yarış odaklı ayarlar içeriyor. Otomobilin detaylı teknik bilgileri ve görselleri henüz yayınlanmış değil. Buna karşılık ortaya çıkan ön izleme görselleri, bu otomobilde hafifliğe ve aerodinamik gövde panellerine yönelik titiz bir çalışma yapıldığını gösteriyor.

İlginizi çekebilir

Lastik değişimini bitiren bisiklet inovasyonu