reklamı kapat

POPÜLER

La_Casa_de_Papel

La Casa de Papel’in Türkiye uyarlaması mı geliyor?

La Casa de Papel dizisini seviyorsanız paylaşacağımız haber ilginizi çekeceğe benziyor. Netflix platformunda yayınlanan ve yayınlandığı günden beri büyük bir beğeniyle karşılanan La Casa de Papel ile ilgili beklenmedik bir iddia ortaya atıldı.

Gelen dedikodular gerçeğe dönüşürse La Casa de Papel’in yerli uyarlaması yolda. Türkiye için yeniden uyarlanacağı belirtilen dizide profesör rolü için Ozan Güven’e teklif götürüldüğü belirtiliyor. Dedektif rolü için Aslıhan Gürbüz’le görüşen Ay Yapım’ın her iki isimle de anlaştığı ifade ediliyor. Ay Yapım’dan konu ile ilgili bir yalanlama haberi gelmemesi iddianın doğruluk payını artırıyor.

Lasa Casa De Papel konusu

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

İspanyol dizisi olan La Casa de Papel ülkemizde Netflix üzerinden izleyicilerle buluşuyor. Konusuyla ilgi çeken bu dizi kısa sürede büyük ilgi çekmeyi başarmıştı. Hatta bir dönem sosyal medyada en çok konuşulan yabancı dizi olmuştu. Ardından dizinin üçüncü sezonuyla boy göstereceği müjdelenmişti. Hatta Nesrin Cavadzade‘nin oyuncu kadrosuna dahil olacağı ve İstanbul karakterine hayat vereceği de söylenmişti.

İlgili video

Dizinin 3.sezon tanıtım videosu