reklamı kapat

POPÜLER

La_Casa_De_Papel

La Casa De Papel’in 3.sezon yayın tarihi belli oldu [Video]

Netflix’in en sevilen yapımlarından biri olan La Casa De Papel, üçüncü sezonuyla geri dönüyor.

Merakla beklenen dizinin üçüncü sezonunun yayın tarihi belli oldu. Netflix tarafından tanıtım fragmanıyla birlikte yapılan duyuruya göre La Casa De Papel’in üçüncü sezonu 19 Temmuz’da yayınlanacak. İzleyenler bilirler. La Casa De Papel’in ikinci sezonunda ekip tatile çıkmıştı. Üçüncü sezonda ekibin tatil maceralarını göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lasa Casa De Papel’in konusu

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

İspanyol dizisi olan La Casa de Papel ülkemizde Netflix üzerinden izleyicilerle buluşuyor. Konusuyla ilgi çeken bu dizi kısa sürede büyük ilgi çekmeyi başarmıştı. Hatta bir dönem sosyal medyada en çok konuşulan yabancı dizi olmuştu. Ardından dizinin üçüncü sezonuyla boy göstereceği müjdelenmişti. Hatta Nesrin Cavadzade‘nin oyuncu kadrosuna dahil olacağı ve İstanbul karakterine hayat vereceği de söylenmişti.

İlgili video

Dizinin 3.sezon tanıtım videosu