reklamı kapat

POPÜLER

Apple MacBook Pro

Apple’ın beklenen yeni ürünleri hakkında kötü haber

Teknoloji devi Apple, yeni ürünler üzerinde çalışıyor. Ancak daha önce müjdesi verilen bu yeni ürünlerin bazıları için oldukça beklemek gerekiyor.

Apple denildiği zaman bir numaralı kaynaklardan olan analist Ming-Chi Kuo, geçtiğimiz ay birçok kullanıcıyı heyecanlandıran bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamada Apple’ın 2019 içerisinde tamamen yeni bir tasarıma sahip 16 inç bir MacBook tanıtacağı söylenmişti. İşte bu bilgiyi güncelleyen Ming-Chi Kuo, maalesef üzücü bir açıklama yaptı. Buna göre 15 inç ile 17 inç arasında ekran boyutlarına sahip olacak tamamen yeni MacBook Pro modelleri 2019 değil 2021 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak. Bu açıdan daha çok uzun bir süre beklenmesi gerekecek modeller için daha tam zaman gelmemiş gibi görünüyor. Firmadan bunlara ek olarak başka modeller de geliyor. Yine Kuo’ya göre 2020’nin dördüncü çeyreğinde 10 ila 12 inç arası yeni iPad modelleri tanıtılacak. Oldukça merak edilen 31,6 inç 6K Apple monitör modelinin ise 2019’un üçüncü çeyreğinde tanıtılması bekleniyor. Bu model ile beraber modüler Mac Pro‘nun da lanse edileceği biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, 2019 iPhone modelleri için de ilginç planlar içerisinde

Dün duyduğumuz kadarıyla firmadan 2019’da iki yeni iPhone modeli geliyor. 6,1 inç ve 6,5 inç olmak üzere iki farklı boyuta sahip bu yeni modellerin, OLED ekran üzerine kurulacağı söyleniyor. Firmanın bu yeni modellerde üçlü kameraya geçeceği biliniyor. Bunlara ek olarak iPhone Xs, Xs Max ve XR modellerinin donanımsal olarak yenilenceği  de söylenenler arasında dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon