reklamı kapat

POPÜLER

macbook-pro

16 inçlik MacBook Pro ve Apple imzalı 6K monitör hakkında son bilgiler

MacRumors’un ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo’dan elde ettiği bilgiye göre Apple, bu yıl 16 inç ve 16,5 inç arasında değişen yepyeni bir MacBook Pro’yu görücüye çıkaracak.

Tamamen yeni bir tasarıma sahip olacağı ifade edilen MacBook Pro’nun nasıl bir yenilik sunacağı ise henüz açığa çıkmış değil. 17 inçlik MacBook Pro’nun üretiminin durmasının ardından karşımıza geleceği iddia edilen MacBook Pro’nun daha önceki modellerde olduğu gibi üst düzey bir performans sergilemesi bekleniyor. Kuo’nun iddiasına göre 13 inçlik MacBook Pro’ya 32 GB’lık RAM seçeneği de opsiyonel olarak kullanıcılara sunulacak. MacBook Pro bilgisayarın diğer özellikleri ise henüz açığa çıkmış değil. Yeni MacBook Pro hakkında yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Sizin gibi biz de yeni MacBook Pro’yu dört gözle bekliyoruz.

Kuo’nun iddiaları bununla da sınırlı değil. Kuo’ya göre Apple, bu yıl 6K çözünürlüklü bir ekranını da piyasaya sürecek. 31,6 inçlik ekran boyutuna sahip olacağı belirtilen monitörün Mini LED benzeri arka aydınlatmalı bir teknolojiye sahip olacağı konuşuluyor. Kuo yeni monitörü 6k3k ekran olarak tanımlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6K çözünürlüklü monitörün fiyatı belli mi?

Görüntü kalitesiyle fark yaratmasını beklediğimiz monitörün 2019 yılında satışa sunulacağı söylense de satış fiyatıyla ilgili bir dedikodu henüz açığa çıkmış değil. Monitörün büyük bir olasılıkla dudak uçuklatacak bir fiyattan satışa sunulacağını şimdiden söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir

iPhone Xs Max için hazırlanan ilginç reklam