reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods 2

Merak edilen Apple ürünü için dikkat çeken yeni bilgiler

Teknoloji devi Apple, son zamanlarda sık sık yeni AirPods modelleriyle gündeme geliyor. İşte bu konuda taze bilgiler var.

Tayvan merkezli sağlam kaynak Economic Daily News, Apple‘ın önümüzdeki bahar aylarında yeni AirPods modelini satışa sunacağını duyurdu. Bu yeni versiyonun uzun süredir istenen siyah renk seçeneğine, özel bir kaplamaya ve kablosuz şarj yeteneğine sahip olacağı belirtiliyor. Inventec tarafından üretildiği ve AirPower ile beraber 25 Mart tarihinden sonra satılacağı belirtilen yeni AirPods, ilk versiyon ile aynı fiyata (199 dolara) satılacak deniyor. Kablosuz şarj ünitesi AirPower’ın da beyaz yanında siyah rengini satacağı söylenen Apple, ciddi bir hazırlık içerisinde bulunuyor. Bu arada AirPods 2 modelinin de yolda olduğu biliniyor. Bu yeni modelin sonbahar aylarında 2019 iPhone ailesiyle beraber tanıtılacağı söyleniyor. Yeni renk seçenekleriyle geleceği belirtilen Apple AirPods 2 kablosuz kulaklık modeli, sağlam kaynaklara göre 200 dolar fiyat etiketine satılacak. İçerisinde yapılan değişiklikler sayesinde daha çok bass sunacağı söylenen model, bünyesinde yeni sensörler taşıyor . Hey Siri komutuna da destek verecek kulaklık, iPhone, Mac ve iPad modelleriyle W2 çip aracılığıyla Bluetooth 5.0 üzerinden haberleşecek detayıyla gündemde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Apple iPhone modelleri de çok merak ediliyor

2019 iPhone ailesi 2018’de de olduğu gibi üç farklı modelden oluşuyor. Bunların 5,8  inç OLED ekranlı iPhone XI, 6,5  inç OLED ekranlı iPhone XI Max ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR 2019 olduğu söyleniyor. Sırasıyla 999 dolar, 1.099 dolar ve 750 dolar fiyat etiketleriyle raflardaki yerini alacak telefonlar, henüz çok fazla ilgin çekmiyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone Xs Max için hazırlanan ilginç reklam