reklamı kapat

POPÜLER

Mini

MINI sevenler için ilgi çeken satış kampanyası

Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu MINI için temmuz ayına özel hazırladığı fırsatlarla modellerinden birini tercih edecek olanlara sevindirici bir haber veriyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu marka, temmuz ayına özel hazırladığı kampanya ile cazip fırsatlar ve takas desteği sunuyor. Temmuz ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında yetkili satıcılarına gelenler, Countryman modelinde geçerli 60.000 TL’ye kadar 12 ay, %0 faiz oranlı kredi imkanından faydalanabiliyor. Yaz aylarında yeni bir MINI sahibi olmak isteyenler tüm modellerde geçerli 3.000 TL’ye varan takas desteğinden yararlanabiliyor. Temmuz ayına özel Online Satış platformundan rezervasyonu yapılan otomobil alımlarında ise ilk bakım hediye ediliyor. MINI Türkiye’nin stoğunda bulundurduğu tüm modellerin, fiyat, renk ve donanım seçeneklerine kadar bütün detaylarının görüntülenerek rezerve edilebildiği Online Satış platformuna https://onlinestore.mini.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En hızlı MINI duyurulmuştu

Hızlı hatchback otomobiller arasında yaşanan güç savaşlarına dahil olan John Cooper Works GP, TwinPower Turbo teknolojisine sahip 300 beygir gücünde 2.0 litrelik motor ile donatılmış. Markanın sportif genlerinden ilham aldığı açıklanan yeni JCW GP’nin süspansiyonları da pist ve yarış odaklı ayarlar içeriyor. Otomobilin detaylı teknik bilgileri ve görselleri henüz yayınlanmış değil. Buna karşılık ortaya çıkan ön izleme görselleri, bu otomobilde hafifliğe ve aerodinamik gövde panellerine yönelik titiz bir çalışma yapıldığını gösteriyor.

İlginizi çekebilir

2020 JCW Countryman ve Clubman