reklamı kapat

POPÜLER

jaguar

Jaguar ve Land Rover temmuz ayına özel kampanyada neler sunuyor?

Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu Jaguar ve Land Rover için, temmuz ayına özel avantajları sevenleri ile paylaştı.

F-PACE modelinde geçerli 30.000 TL’lik takas desteğinin yanı sıra 200.000 TL kredi için, 12 ay vade ve %0 faiz imkânı sunan Borusan Otomotiv, satış sonrası için de temmuz ayına özel önemli avantajlar sağlıyor. Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’nde yapılacak ücretsiz 10 Nokta Kontrolü’nün ardından, parça değişiminde % 25 avantajı sunuluyor. Otomobil  tutkunları, temmuz ayında F-PACE modelinde geçerli olan kampanya kapsamında 30.000 TL’lik takas desteğinin yanı sıra 200.000 TL kredi için, 12 ay vade ve %0 faiz imkânından da yararlanabiliyor. Ayrıca %0 faiz kampanyasından yararlanan müşterilere özel 3 yıl boyunca geçerli Care Bakım Paketi de ücretsiz sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jaguar ve Land Rover için Online Satış Platformu

Kampanya kapsamında sunulan Jaguar F-PACE’lere ait güncel fiyat ve donanım seçeneklerinin görüntülenebildiği ve ön rezervasyon yapılabildiği Jaguar Online Satış Platformu’na https://onlinesatis.jaguar-turkiye.com/jaguar-modelleri adresinden ulaşılabiliyor. Borusan Otomotiv’in ilgili model sahiplerine sunduğu Yaz Servis Kampanyaları kapsamındaki, 1 – 31 Temmuz arasında geçerli ücretsiz 10 Nokta Kontrolü; lastik ve jantları, aydınlatma sistemlerini, silecek lastiklerini, araç alt kısım kontrolünü, akü durum kontrolünü, motor kayışı ve gergi bilyaları, fren balatası ve diskleri, A/C ve havalandırma sistemlerini ve diyagnoz cihazı ile araç arıza kaydı kontrolünü kapsıyor.

İlginizi çekebilir

İngiliz ikilisinden “direksiyon ısıtmaya” anlam katan teknoloji