reklamı kapat

POPÜLER

Borusan ikinci el otomobil

Borusan’dan ikinci el otomobil ürün gamı için kampanya hamlesi

Borusan Otomotiv, ikinci el otomobil departmanı üzerinden premium araç sahibi olmak isteyenler için eylül ayına kadar geçerli kampanya başlattı.

BMW, Jaguar ve MINI gibi premium markaları tek çatı altında kullanıcılarla buluşturan Borusan Otomotiv, ikinci el departmanıyla da kullanıcılara çözümler sunuyor. Uzun süredir var olan bu kulvar için kısa süre önce bir kampanya duyuruldu. Sınırlı sayıda otomobiller için geçerli olacak olan kampanya kapsamında sıfır faizli uygulaması başlatılıyor. Eylül sonuna kadar geçerli kampanyada 2019 model ve üzeri Yeni BMW 3 Serisi ve X1 modellerinde 150.000 TL’ye 12 ay, diğer BMW modelleri ile tüm Jaguar, Land Rover, MINI markalarında ise 100.000 TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz fırsatıyla otomobil sahibi olma imkânı sunuyor.

İkinci el otomobil modelleri için video konferansla bilgi alınabiliyor

Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda yeni sahiplerini bekleyen tüm marka ve modeller Video Chat uygulamasıyla online olarak da incelenebiliyor. ikinciel.borusanotomotiv.com adresi üzerinden doldurulacak form ile arzu edenler yetkili satıcılara gelmeden tercih ettikleri gün ve saatte Video Chat uygulaması ile beğendikleri otomobili tüm ayrıntılarıyla görebiliyor. Kampanya ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.