reklamı kapat

POPÜLER

4×4 araç almayı düşünenler için Land Rover ve Jaguar ikilisinden yıl sonu kampanyası

Kampanya konusunda son iki ayın öne çıkan premium üreticilerinden olan Land Rover ve Jaguar, sınırlı modelleri içine alan yıl sonu planlamasıyla karşımızda.

Black Friday dönemine bir otomobil markası olarak dahil olan sınırlı isimlerden olan Jaguar ve Land Rover, premium sınıfta aktif kampanyalar yapmaya devam ediyor. Aralık ayı ile birlikte pek çok ismin içerisinde bulunduğu indirim ve kredi destek hamlelerini de es geçmeyen Borusan Otomotiv bünyesindeki bu ikili son iki aylık seçenekleriyle kullanıcıların karşısında olmaya devam edecek. Markadan yapılan açıklamaya baktığımızda, sadece belirli modellerde geçerli kılının yıl sonu kampanyasından faydalanmak isteyenlerin elini ziyadesiyle çabuk tutması gerekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanya detayları

31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamına baktığımızda yüzde 0 KDV avantajının yanı sıra kredi koşulları ve takas desteğinin ön plana çıkarıldığını görüyoruz. Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcılarına gelenler, Jaguar F-PACE’te geçerli olan 200.000 TL kredi için, 12 ay vade, yüzde 0.99 faiz ve 30.000 TL takas desteğinden faydalanabiliyor. Land Rover’da ise; Discovery Sport ve Range Rover Evoque modellerine özel 200.000 TL kredi için; 12 ay vade, yüzde 0,99 faiz ve 30.000 TL takas desteğinin yanı sıra yüzde 0 KDV avantajından faydalanılabilecek.

İlgili video

Jaguar I-Pace çarpışma testi