reklamı kapat

POPÜLER

Black Friday

Jaguar ve Land Rover ikilisinden Black Friday sürprizi

Black Friday indirimleri kapsamında bir hafta boyunca süreceği açıklanan Jaguar ve Land Rover indirimleri, meraklılarının dikkatini çekebilir.

Yıl boyu pek çok farklı alanda meraklılarının beklediği dönemlerden birisi geldi çattı. Amerika’da başlayan ve dalga dalga tüm dünyaya yayılan indirim çılgınlığı Black Friday, Türkiye’de de son yılların popüler etkinliklerinden birisi oldu. İnternet üzerinden satış yapan pek çok farklı alandaki şirketin yüzde 90’lara varan rakamlarla kullanıcılarla buluştuğu bu dönem içerisinde, beklenmedik katılımcılar da işin heyecanını artırmıyor değil. Bu senenin sürprizlerinden birisiyse otomobil dünyası olacak gibi görünüyor. Sınırlı sayıda olmak üzere Jaguar ve Land Rover ikilisiyle başlangıcı yapılan Black Friday indirimleri, bir haftalık zaman dilimini kapsayacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanya detayları

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirdiği Jaguar ve Land Rover markaları 23-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olan Black Friday fırsatları kapsamında, 2.0 litrelik 240 beygir güç üreten dizel motorlu Jaguar F-PACE Ultimate Sport Edition modeline, yüzde 25 oranında fiyat avantajı sunuyor. Kampanya kapsamında avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak olan sınırlı sayıdaki Discovery ve Range Rover Velar modelleri de yüzde 20 oranında iyileştirilmiş fiyatlarla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda meraklılarını bekliyor olacak. Otomobilleri almayı düşünenler fiyatların yanı sıra; takas desteği ve sadık müşteri desteği fırsatlarından da yararlanabilecek.