reklamı kapat

POPÜLER

Jaguar ve Land Rover’dan KDV’yi ortadan kaldıran önemli kampanya!

Eylül ayına özel olarak başlatılan kampanyada takas desteğinde ciddi bir indirim vadeden Jaguar ve Land Rover, KDV’yi de bazı modellerde karşılayacak.

Son dönemlerdeki kur dalgalanmalarının da etkisiyle otomobil pazarındaki satışların ciddi anlamda daraldığı rakamlarla tasdik edilmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde ağır ticari araçların da içerisinde bulunduğu rapor, oldukça geniş çapta bir etki alanın olduğunu net bir şekilde gösterdi. Hal böyle olunca hurda indirimi kampanyalarıyla son birkaç ayı geçiren markalar da farklı arayışlar içerisine girmek durumda kalıyor. Bu bağlamda eylül ayına özel dikkat çeken bir projeye imza atan Borusan Otomotiv, Jaguar ve Land Rover markaları için gerçekleştirdiği kampanya kapsamında 30.000 TL takas desteğinin yanı sıra belirli modellerde KDV tutarını karşılayacak.

Kampanya detayları

Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcılarıyla iletişime geçen kullanıcıları Jaguar cephesinde, ilk olarak F-Pace’in merkezde olduğu kampanya ile karşılaşacak. Bu modelde 30.000 TL’lik takas desteğinden faydalanabilecek olan kullanıcılar için ayrıca E-Pace ve I-Pace hariç tüm 2018 model araçlarda, KDV tutarı Borusan Otomotiv tarafından karşılanıyor. Land Rover markası için de kampanya kapsamında aracını takas etmek isteyenlere, Range Rover Sport, Range Rover Velar, Range Rover Evoque, Discovery ve Discovery Sport modellerinde geçerli 30.000 TL’lik destek sunuluyor. Ayrıca Range Rover Sport PHEV ve Range Rover dışındaki tüm modellerde liste fiyatı üzerinden KDV tutarı Borusan Otomotiv tarafından karşılanıyor.