reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 lite

Huawei Mate 20 lite’ın fark yaratan hızlı şarj özelliği

Huawei Mate 20 lite, yüksek performansını desteklediği güçlü pilinin yanı sıra, etkileyici hızlı şarj özelliği ile de kullanıcıların hep yanında.

Kirin 710 işlemcisiyle yüksek performans sağlayan Huawei Mate 20 lite, tüm gün kullanıcılarının yanında olmayı başarıyor. Etkileyici kamera yetenekleriyle de öne çıkan telefon, bu sayede günlük hayatınızın bir parçası olarak elinizden bir an olsun düşüremeyeceğiniz bir modele dönüşüyor. Hal böyle olunca performansını 3.750 mAh‘lik güçlü piliyle destekleyen Huawei Mate 20 lite, kullanıcılarını bir an olsun şarjsız bırakmamaya özen gösteriyor. Ancak bu güçlü pil performansı, zor anlarda yardımınıza koşmak üzere etkileyici hızlı şarj özelliğini de beraberinde getirmeyi ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zor anların kurtarıcısı Huawei Quick Charge

Huawei Mate 20 lite’ın yüksek pil kapasitesiyle cihazı şarj etmeyi unutmanız işten dahi değil. Ancak en zor anlarda dahi şarjınızın bitme derdi ortadan kalkıyor. Çünkü cihaz hızlı şarj desteğiyle geliyor. Modelin kutusunun içinden çıkan 18W’lık Huawei Quick Charge destekli adaptörü, cihazı hızlı bir şekilde şarj etmeyi mümkün kılıyor. Yani kısa bir kahve molasında siz kahvenizi keyifle içerken, cihazınız yeniden uzun kullanıma hazır hale geliyor.

Huawei Mate 20 lite, güçlü Kirin 710 işlemcisi, etkileyici çift arka kamera kurulumu ve tüm özelliklerini uzun kullanım süresince deneyimlemenizi sağlayan hızlı şarj destekli piliyle farkını ortaya koymayı başarıyor.