reklamı kapat

POPÜLER

Bill Gates

Bill Gates sevilen dizilerden birine konuk olacak

Microsoft‘un kurucusu ve dünyanın en zengin isimlerinden biri olan Bill Gates bu kez de televizyonda karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Windows’u kuran ve teknolojinin günümüzdeki haline ulaşmasında büyük etkisi olan Bill Gates genelde teknolojiyle bağlantılı haberlerle gündeme geliyor. Windows Phone‘a veda edip Android’e geçmesi veya dünyanın her geçen gün daha iyiye gittiğini iddia etmesi dikkat çekiyor. Fakat bu kez Gates’in adını oyunculuktaki kabiliyeti sebebiyle anacağız gibi görünüyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amerika’da en çok izlenen komedi dizilerinden biri olan The Big Bang Theory yakında Bill Gates’i ağırlayacak. Kahramanların bilim, teknoloji ve geek konulara ilgisiyle öne çıkan dizi on birinci sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor. 62 yaşındaki Gates’in bu sezon içinde The Big Bang Theory’de görüneceği ortaya çıktı. Deadline‘ın haberine bakılırsa Gates’in dizide görülmesine Penny vesile olacak. Ünlü isim farklı bir karaktere değil, kendisine hayat verecek. Penny’nin iş yerinde efsane isimle tanışmasının ardından arkadaşları da olaya dahil olacak. Paylaşılan ilk detaylara heyecan uyandıran bu bölüm mart ayında izleyici karşısına çıkacak.

The Big Bang Theory şimdiye kadar Bob Newhart, LeVar Burton, Stan Lee, Elon Musk ve Adam West gibi efsane isimleri ağırlamıştı. Sonunda bu listeye Bill Gates de eklenecek.