reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2

Daha uygun fiyatlı Samsung Galaxy Fold mu geliyor?

Samsung Galaxy Fold ailesine nispeten daha uygun fiyatlı bir model dahil olabilir. İşte bu konuda ortaya çıkan ilginç bilgiler;

Samsung imzalı katlanabilir telefon modelleri biliyorsunuz oldukça pahalı. Bu durumun yakında değişmesi beklenmiyor. Ancak firmadan “daha uygun fiyatlı” bir seçenek gelebilir. Sağlam kaynaklara göre firmadan “Galaxy Fold E” ya da “Galaxy Fold Lite” isimli, 1.100 dolar ya da 900 dolar bandında, “dışında ekran olmayan” yeni bir model daha geliyor. Bu fiyatlar elbette yine yüksek ancak Galaxy Fold’un 1.980 dolarlık orijinal fiyatı yanında oldukça iyi kalıyor. Bu arada Samsung’un üç farklı yeni Galaxy Fold üzerinde çalıştığı da gelen bilgiler arasında. Ancak bunların 2020 içerisinde çıkıp çıkmayacağı hakkında bir bilgimiz bulunmuyor. Sadece Galaxy Note 20 ailesiyle beraber Samsung Galaxy Fold 2‘nin geleceği düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yine çok pahalı olacak Samsung Galaxy Fold 2 için neler biliyoruz?

Yapılan büyük bir sızıntıya göre kesin olarak S Pen kalem ile yolda olan amiral gemisi katlanabilir telefon, tekrardan kısaca hatırlamak gerekirse dışında 6,23 inç 2267×819 piksel 60 Hz bir OLED ekran yer alıyor. Modelin içindeki katlanabilir ekran ise 7,59 inç 2213×1689 piksellik 120 Hz bir OLED panel kullanıyor deniyor. S Pen’i Note serisi gibi gövdeye entegre edecek Galaxy Fold 2, yeni gelen bilgilere göre 1.780 ile 1.980 dolar arasında bir fiyata sahip olacak. Daha önce 1.600 dolara seviyesinde olacağı iddia edilen telefon, sağlam kaynağa göre 1.880 dolar gibi fiyat ile karşımıza çıkacak.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!