reklamı kapat

POPÜLER

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar

Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen

Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen

Maher Holding İletişim ve Pazarlama Başkanı Dr. İsmail Kızılbay

Maher Holding İletişim ve Pazarlama Başkanı Dr. İsmail Kızılbay

Ödüllü sigorta şirketi Quick Sigorta 3. yaşında!

2017 yılında faaliyete başlayan ve kurulduğu günden bugüne sektör birincilikleri, çok sayıda ödül ve başarı elde eden Quick Sigorta 3. yaşını kutluyor. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar 3. yıldönümüyle ilgili açıklamada bulundu.

Şirkette gerçekleşen başarının rakamlara da yansıdığını belirten Ahmet Yaşar, “Bizim yaşımızdan büyük başarılarımız var. Özsermayemiz 50 milyon TL’den 310 milyon TL’ye ulaştı. Bu 3 yıl içinde bu yüzde 520 büyüme anlamına geliyor. Toplam 5 milyon 700 bin poliçe üretildi ve aktif büyüklüğümüz yüzde 3.200 büyümeyle 50 milyon TL’den, 1 milyar 650 milyon TL’ye ulaştı” dedi.

Ahmet Yaşar bu süre içinde Quick Sigorta ekibinin ve kurum içinde geliştirilen Q-Port yazılımının da devreye girmesiyle; 81 il, 561 ilçeye dağılmış 2.163 acenteden oluşan satış ağının oluşturulduğunu ifade etti. Yaşar, “Acentelerimiz ile samimiyete dayanan ve onların ihtiyaçlarını dikkate alan bir etkileşim ile hareket ederek bu başarılara ulaştık. Acentelerimizin bu başarıdaki katkısı tartışılmaz. Dijital altyapımıza yaptığımız yatırım bize son derece önemli ödüller olarak geri döndü. Bağımsız kuruluşların değerlendirmeleri ile Avrupa birincilikleri aldık.

Kefalet sigortası, motosiklet trafik sigortası, trafik sigortası, hukuksal koruma gibi ürünlerde sektör biricisi olduk. Bununla yetinmedik ve sürekli yeni ürünler geliştirdik. Kefalet ürünlerimiz, Quick Finanscım ve Q-Kimlik sağladığı güvence ve poliçe ile birlikte tüketicinin kullanımına sunduğu hizmetlerle sektörde bir ilktir. Bu başarının gerçekleşmesinde büyük katkısı olan ekip arkadaşlarıma, acentelerimize, iş ortaklarımıza, Maher Holding ve Quick Sigorta yönetim kurullarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bize düşen görev bu başarıları her yıl daha ileri götürmektir” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen

Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen

“Bu başarı bir tesadüf değil”

Quick Sigorta’yı bünyesinde barındıran Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen de konu hakkında açıklamada bulundu. Uluçeçen, “Quick Sigorta Maher Holding’in amiral gemisi durumunda. Sigorta Grubumuzda aynı zamanda Corpus Sigorta bulunuyor. Farklı alanlarda sayısız başarılı girişimimiz var ancak Quick Sigorta dinamik yapısı, ortaya koyduğu ve başarısını tastikleyen rakamlar ile başka bir noktada. Bu başarı bir tesadüf değil. Birbirine inanan, başarıya odaklanmış bir ekip ile yola çıkıldı ve sayısız sıkıntılı dönemde müthiş bir performans gösterildi. Quick Sigorta sadece iş alanında değil farklı alanlarda da farklılığını ortaya koydu. Üniversitere verdiğimiz destek, sayısız sponsorluk çalışması ve son olarak Antalya Alanya’da yapılan Quick Sigorta İlkokulu. Burada sayılacak sayısız çalışma ve başarı var. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ve tüm ekibimizi ortaya koydukları bu başarı nedeniyle gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Maher Holding İletişim ve Pazarlama Başkanı Dr. İsmail Kızılbay

Maher Holding İletişim ve Pazarlama Başkanı Dr. İsmail Kızılbay

“Sadece Poliçe Üretmedik, Daha Fazlasını Yaptık”

Maher Holding İletişim ve Pazarlama Başkanı Dr. İsmail Kızılbay ise Quick Sigorta markasının ilk günden itibaren etkili, samimi ve propaktif bir iletişim içinde olduğunu belirterek, “Kurumun temasta olduğu tüm birey ve kurumlar ile samimiyet, şeffaflık ve dinamizim üzerine kurulu bir iletişim gerçekleştirdik. Yöneticilerimiz binlerce kilometre yol kat ederek acentelerimizi, tüketicileri ziyaret etti. Motosiklet dünyasının sayısız etkinliğinde sponsor ve katılımcı olarak yer aldık” dedi. Sosyal Medya ve diğer iletişim kanallarını son derece aktif kullandıklarına dikkat çeken Kızılbay, “Bu anlamda Quick Sigorta’nın sektöre öncülük ettiğini söyleyebilirim. Bir medya şirketi gibi hareket ederek iletişim kanallarında markamızı ve algımızı adım adım inşaa ettik. Bunun karşılığını ise acente ve tüketicilerimizin bağlılığı, ortaya çıkan ve başarımızı daha net anlatan rakamlar ile aldık. Kısacası sadece poliçe üretmedik, daha fazlasını yaptık” dedi.

Rakamlarla Quick Sigorta

Özsermaye büyümesi: 50 milyon TL’den 310 Milyon TL’ye ulaştı. 3 yıllık büyüme yüzde 520
Aktif büyüme: 50 milyon TL’den, 1 milyar 650 Milyon TL’ye ulaştı. 3 yıllık büyüme yüzde 3200
Toplam üretilen poliçe miktarı: 5 milyon 700 bin adet.
– 81 il, 561 ilçede, 2163 acente
Toplan net prim: 3.021.598.320 TL
Toplam ürün adedi: 44
Sektör birincilikleri : Kefalet Sigortası, Trafik Sigortası, Hukuksal Koruma
– Sigortacılık ekosistemi ve inovasyonda dünya üçüncülüğü , Avrupa birinciliği ödülleri

3. yıl özel video