reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4

Mi Mix 4 beklentisi! Xiaomi tarafından iki yeni 120 Hz telefon geliyor

Akıllı telefon tarafının dev ismi Xiaomi, gelen bilgilere göre dikkat çeken iki yeni model üzerinde çalışıyor. Bu modellerde birisi Mi Mix 4 olabilir.

Hatırlarsınız Xiaomi geçtiğimiz hafta Mi Mix özelinde yepyeni Weibo sayfası oluşturdu. İşte bu sayfanın Mi Mix 4 için bir hazırlık olduğu iddia edilmişti. Bu da elbette yeni modeli bekleyen herkesi heyecanlandırmıştı. Yeni gelen bilgilere göreyse model karşımıza 120 Hz OLED ekran ile çıkabilir. Firmanın şu an iki farklı 120 Hz “kavisli” ekranlı telefon geliştirdiği ve bunlardan bir tanesinin yüksek ihtimalle Mi Mix 4 olduğu iddia ediliyor. Çok uzun süredir beklenen amiral gemisi için halen somut bir sızıntı yapılmıyor. Seriye en son aşağıda videosu yer alan fütüristik Mi Mix Alpha‘yı ekleyen Xiaomi, bu fiyatı çok yüksek olan telefonu da halen satışa sunabilmiş değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 için teknik beklentiler şöyle

Modelin ilk olarak gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacağına kesin gözüyle bakılıyor. Arkasında merkezinde 108 megapiksel ya da 150 megapiksel kameranın yer aldığı en az beşli bir kameranın olacağı aktarılan amiral gemisi, kutusundan yüksek ihtimalle Android 11 değil Android 10 tabanlı MIUI 12 ile çıkacak ve geldiğinde çok ses getirecek izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın heyecan uyandıran telefonu Mi Mix Alpha