reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4 odağında heyecanlandıran gelişme

Merak edilen amiral gemisi akıllı telefon Xiaomi Mi Mix 4 çok uzun zamandır bekleniyor. İşte bu bekleyiş yakında bitebilir.

Hatırlarsınız geçtiğimiz aylarda Xiaomi Mi Mix Alpha sonrasında Xiaomi Mi Mix 4 modelinin gelmeyeceği yönünde bazı söylentiler ortaya çıkmıştı. Daha sonra ise bunun doğru olmadığı açıklandı. Ancak buna rağmen model halen karşımıza çıkmadı. İşte bu durum yakında değişecek deniyor. Çünkü firma kısa süre önce Mi Mix özelinde yepyeni Weibo sayfası oluşturdu. İşte bu henüz paylaşım yapılmayan sayfanın Mi Mix 4 için bir hazırlık olduğu iddia ediliyor. Bu da elbette yeni modeli bekleyen herkesi heyecanlandırıyor. Resmi olarak temmuz ayında gelebileceği düşünülen model, biliyorsunuz henüz somut bir tasarımsal sızıntı almış değil. Ancak telefonun tamamen çerçevesiz bir yapıda karşımıza çıkacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 için teknik beklentiler ise şöyle

Modelin ilk olarak gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacağına kesin gözüyle bakılıyor. Arkasında merkezinde 108 megapiksel ya da 150 megapiksel kameranın yer aldığı en az beşli bir kameranın olacağı aktarılan amiral gemisi, eğer doğruysa 120 Hz yenileme hızına sahip bir OLED ekran taşıyacak. Kutusundan Android 10 tabanlı MIUI 12 ile çıkacak Mi Mix 4, geldiğinde çok ses getirecek izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın heyecan uyandıran telefonu Mi Mix Alpha