reklamı kapat

POPÜLER

Alman cephesinden Çin çıkartması; Brabus WEY VV7 GT modifikasyonu

Mercedes başta olmak üzere Avrupa merkezli araç projeleriyle akıllarımızda yer edinen Brabus, bu kez Çin’de satışta olan bir SUV’yi garaja aldı.

Ağırlıklı olarak Mercedes projeleriyle akıllarımızda yer edinen Brabus, imzasını attığı her modelde akılda kalıcı olmayı başardı. Bunlar dışında Avrupa merkezli otomobiller üzerinde çalıştığını görmeye oldukça alışık olduğumuz geliştirici bu fazlasıyla şaşırtıcı bir projeyle karşımızda. Çin merkezli WEY’in VV7 GT SUV modeli üzerinde bir çalışma gerçekleştiren Brabus’un dokunuşları Car News China üzerinden paylaşıldı. Yapılan değişimlerle birlikte fabrika çıkışa oranla bir hayli agresif karaktere bürünen modelin-, bu sayede çok daha fazla ilgi çekmesi bekleniyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brabus ile gelen değişimler

Brabus dokunuşunun işin içerisine girmesiyle birlikte gövdede çok ciddi değişimlerin yer aldığını söylemek mümkün. Çamurluklar, siyah 21 inç jantlar, kırmızı fren kaliperleri, değiştirilmiş ön ve arka tamponlar, siyah bir arka difüzör, F1 tarzı arka fren lambası ve renkli camlar listede ilk anda ön çıkanlar arasında. Brabus, üzerinde çalıştığı aracın performansını artırma konusunda çok fazla uzmanlığa sahip olsa da, burada herhangi bir değişime gitmeyi tercih etmemiş. Sonuç olarak model, 227 hp ve 387 Nm tork üreten 2.0 litrelik turboşarjlı dört silindirli bir motorla yola devam ediyor. WEY VV7 GT Brabus’un henüz iç görüntüsü paylaşılmış değil. WEY VV7 GT Brabus Temmuz ayında Çin’de 27.103 dolarlık baz fiyatla satışa sunulacakç

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf