reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT

Brabus Mercedes-AMG GT S performans ve tasarım sınırlarını zorluyor

Bu hafta başlayacak Frankfurt Otomobil Fuarı yepyeni modellere ev sahipliği yapacak. En yeni modellerin boy göstereceği fuarda Brabus da modifiye ettiği Mercedes-AMG GT S’i görücüye çıkaracak. Mercedes’in orijinal modifiye ve motor servisi olan Brabus’un imzasını taşıyan otomobil, tasarımı ve performansıyla sınırları zorluyor.

Ön kısmında 20, arka kısmında ise 21 inç çapında jantların tercih edildiği otomobilde Pirelli marka lastikler kullanılıyor. Karbon fiberden üretilen splitter’ın tampon altında yer aldığı otomobilin hava girişlerinde ince yapılı LED aydınlatma bulunuyor. Titanyum egzoz sistemiyle birlikte gelen modifiye edilmiş Mercedes-AMG GT S’te kullanılan süspansiyon sisteminde yükseklik ve sertlik ayarı yapılabiliyor. Otomobilin performans değerlerine bakıldığında Brabus Mercedes-AMG GT S göz kamaştırıyor. 4 litre hacimli V8 motoruyla 600 beygir güç ve 750 Nm tork üretebilen otomobilin saatteki maksimum hızı ise 325 kilometre.

Saatte 100 kilometre hızlanmasını 3,6 saniyede tamamlayan Brabus Mercedes-AMG GT S’in iç mekanı dış mekanı gibi sportif detaylarla süslü. Deri döşeme ve metal pedal setinin kullanıldığı otomobilde özel üretim paspaslarla birlikte geliyor. Brabus Mercedes-AMG GT S’in satış fiyatı bu hafta başlayacak Frankfurt Otomobil Fuarı’nda açığa çıkacak.