reklamı kapat

POPÜLER

Otomobil fiyatına Star Wars saati [Video]

Bu yıl Star Wars hayranları için finansal açıdan çok da keyifli geçecek gibi görünmüyor. Yakın zamanda satışa sunulan Sphero imzalı BB-8‘in ardından şimdi çıta çok daha yükseliyor ve hayranlara özel lüks Star Wars saati geliyor.

Beşinci yılını kutlayan saat üreticisi Devon, Star Wars temalı lüks saatini duyurdu. Darth Vader‘dan esinlenilerek hazırlanan tasarım 350 ayrı parça, 313 elektrikli bağlantı, 4 adet cam lifle pekiştirilmiş özel kemer ve 4 adet microstep motordan oluşuyor. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan saat, çizilmelere karşı da dayanıklı. Ayrıca mekanik ve dijital bir hibrit olan saatte dahili mikro işlemci bulunuyor. Darth Vader’ın kaskından esintiler taşıyan tasarımın tepeciğinde İmparatorluk simgesi bulunuyor. TIE Fighter’ın kanatlarından esinlenilmiş bir de standı bulunan saat bilekte oldukça büyük duruyor. Lityum polimer şarj edilebilir pile sahip olan saatin pili tek şarjla iki hafta kullanım ömrü sunuyor. Ayrıca özel standı ile kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Saatin bir diğer özelliği ise şıklığınızı tamamlayacak TIE Fighter kol düğmeleriyle geliyor olması.

devon-star-wars-07
Sınırlı sayıda üretilecek olan Star Wars temalı saat, 28 bin 500 dolar fiyat etiketiyle sadece 500 hayranın bileğini süsleyebilecek. Ön siparişe açılmış olan saatin resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO