reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars

Star Wars VII’nin adı belli oldu!

Başta hayranları olmak üzere, tüm sinema dünyasının heyecanla beklediği Star Wars Episode VII’nin ismi, sonunda belli oldu.

Dünyada fenomen olmayı başaran az film serisinden birisi olan Star Wars, bir süredir yeni filmi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Yönetmenliğini J.J. Abrams’ın yaptığı efsane serinin yeni filmi, bir yandan orijinal üçlemenin ana karakterlerini beyaz perde ile buluşturacakken, bir yandan da İmparator öldükten sonra neler olduğunu merak edenleri aydınlatacak…

Pek tabii film hakkında bugüne kadar çok az sayıda bilgi verilmişti. Fakat J.J. Abrams Star Wars hayranları için neyin önemli olduğunu çok iyi kavramış olacak ki yedinci filmin ismini “Star Wars The Force Awakens” olarak beyan etti. Kimileri için çok önemli bir bilgi olmayabilir belki ama Star Wars filmlerini izlemiş olanların iyi bildiği üzere, bugüne kadar verilen tüm isimler, ilgili filmin genel konusuna ışık tutmuş, senaryonun neye odaklanacağı hakkında bilgi vermişti.

Star Wars VII
Yeni film ile ne izleyeceğimiz üç aşağı beş yukarı biliniyor. İmparator ve Darth Vader’ın ölümünden sonra neler olacağı, Luke Skywalker’ın güç ile olan imtihanı ve daha da önemlisi, dünyanın geri kalanına dağılmış Jedi şövalyelerinin bir araya getirilerek, yeniden bir düzen kurulması, yedinci filmin beraberinde getirmesi kuvvetle muhtemel başlıklar arasında bulunuyor.

YORUMLAR