reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars hayranlarına Nixon’dan Boba Fett tasarımlı saat

Star Wars‘un 40’ıncı yılı şerefine bu serinin hayranları adeta ürünlere boğuldu. Star Wars temalı ürünler Nixon’un Boba Fett esintileri taşıyan saatiyle genişlemeye devam ediyor.

Nixon‘un Star Wars serisine adadığı çok özel bir saat koleksiyonu bulunmakta. Darth Vader esintilerinden R2D2’ya kadar giden geniş koleksiyonun en yeni üyesi ise Boba Fett oldu. Tabii bir ödül avcısı olunca zamanlamanın da önemi ayrı oluyor. Kolunuzda “Boba Fett yeşili” bir saatle herhangi bir randevuya geç kalmanız ise pek mümkün değil gibi. Mat yeşil gövdesini bakır renkli halka ile tamamlayan saatin arkasında ise ikonik sembolü yer alıyor. Diplomatic modelinin bir halkası olan saatin gövdesi 46 mm. Ayrıca saat 200 metreye kadar da suya dayanıklı.


Nixon’un Star Wars temalı saat koleksiyonu ise Boba Fett’le sonlanmıyor elbette. 15 Haziran’da sınırlı sayıda üretilecek olan Darth Vader Re-Run modelini çıkaracak olan saat üreticisi, 14-16 Temmuz’da StormTrooper Diplomatic modelini de kullanıcıların beğenisine sunacak. Tarihi kesin olmamakla beraber sonbaharda Safari Leather modellerine sınırlı sayıda Skywalker versiyonunu ekleyecek olan Nixon, Prenses Leia ve Yoda temalı saatlerini de çıkaracak. Son olarak aralık gibi yine sınırlı sayıda üretilecek olan The Last Jedi modeline kavuşacağız gibi görünüyor.

Tabii Nixon’un bu özel serisi saatlerinin fiyatı da bir o kadar özel. Boba Fett modeli 2.500 dolardan satışa sunulmuş durumda. Henüz net bir açıklama yok ancak diğer modellerinde de benzer fiyatlara sahip olacağını söyleyebiliriz.