reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars STREET by 50

50 Cent’in STREET kulaklıklarına sınırlı üretim Star Wars serisi eklendi

Star Wars hayranı olmak için bundan güzel bir hafta olamazdı herhalde. Resmi olmayan, ancak hayranların her daim kutladığı 4 Mayıs Star Wars günü nedeniyle Star Wars’a ilişkin haber ve gelişmeler sıklaşmış durumda. Örneğin birkaç gün önce J.J. Abrams’ın yönettiği Star Wars: Episode VII’nin oyuncu kadrosu açıklandı. Amerikalı rapçi ve girişimci 50 Cent‘in sahip olduğu SMS Audio da 4 Mayıs’ı fırsat bilerek Star Wars ile resmi bir iş birliğine gitmiş ve Star Wars STREET by 50 serisini pazar günü piyasaya sürmüş.

star-wars-50-Gal_Emp_Side_1024x1024

Stormtrooper, Rebel Alliance, Boba Fett ve Galactic Empire adlı kulak üstü dört kulaklıktan oluşan serideki her kulaklık adına uygun bir renk paletine ve ambleme sahip. Görüntü olarak kesinlikle göz dolduran kulaklıklar ayrıca hafif ve dayanıklı. Katlanıp kendi kılıfıyla taşınabilen cihazlarda 40 mm’lik sürücüler ve yüksek konfor sağlayan hafızalı köpükler kullanılmış, ancak kulaklığı deneyenler ses kalitesini çok iyi bulmakla birlikte dışarı çok fazla ses verdiğini belirtmiş.

199,95 dolar fiyat etiketiyle ABD’de piyasaya sürülen seriye ileride kulak içi kulaklık gibi yeni ürünlerin eklenip eklenmeyeceği merak konusu.

star-wars-50-Rebel_Hero_1024x1024

star-wars-50-Fett_side_1024x1024