reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars

Han Solo, Leia ve Luke Star Wars’a geri mi dönüyor?

18 Aralık 2015’te gösterime girmesi beklenen Star Wars Episode VII‘nin senaryosunun tamamlandığını ocak ayında paylaşmıştık. Lucasfilm ve Disney‘in yaptığı yeni açıklamalara göreyse J.J. Abrams‘ın yöneteceği filmin çekimlerine mayıs ayında Londra’da başlanacak. Ancak yapılan açıklamalar bununla sınırlı değil.

Star Wars
Film ekibinin belirttiğine göre Episode VII, orijinal serinin son bölümü olan Jedi’ın Dönüşü‘nden 30 yıl sonrasında geçiyor. Filmde rol alacak oyunculara ilişkin ciddi ipuçları veren ekip, bu filmde üç genç yıldıza tanıdık yüzlerin eşlik edeceğini de müjdeledi. Bu açıklama; Harrison Ford, Carrie Fisher ve Mark Hamill’in seriye geri dönerek Han Solo, Leia Organa ve Luke Skywalker rollerini tekrar üstleneceğini iddia eden söylentilerin doğru olabileceğine işaret ediyor. Üstelik Jedi’ın Dönüşü’nün 1983’te, yani yaklaşık 30 yıl önce çıktığı düşünüldüğünde, bu üçlünün şimdiki görünümleriyle seriye dönmesinin bir tuhaflık yaratmayacağı ortada.

Episode VII’de göreceğimiz genç yıldızların kimler olacağı da henüz netleşmemiş olmakla birlikte, kötü adam rolünün Girls dizisindeki Adam Sackler rolüyle tanıdığımız Adam Driver‘a gideceği düşünülüyor. Ancak hayranlarının Star Wars Günü olarak kabul ettiği 4 Mayıs ve Comic-Con yaklaşırken konuyla ilgili daha kesin bilgilerin ortaya çıkması ihtimali çok yüksek.