reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars

Bir sonraki Star Wars fragmanı için geri sayım başladı

Hepimizin bildiği gibi Star Wars serisinin 2015 yılında beyazperdede görücüye çıkacak yeni filminin ilk fragmanı yayınlandı. Peki, bu kısa fragmanla ne kadar yetinmemiz gerekecek?

Kasım ayı içinde adının The Force Awakens olacağı açıklanan yedinci Star Wars filmi, akabinde yayınlanan ilk kısa fragmanı ile tüm dünyayı kasıp kavurdu. Kimileri için heyecan, kimileri içinse hüsran yaratan fragman hakkında daha çok konuşulacağa benziyor. Fakat bu fragman çoktan tarihin tozlu sayfalarına karıştı ve birçok kişi yeni fragmanı beklemeye başladı. Peki, yeni Star Wars fragmanı ne zaman görücüye çıkacak? SlashFilm’den gelen bilgilere bakılacak olursa, efsane seri için yayınlanacak olan bir sonraki fragman, Disney’in en çok beğeni toplayan süper kahraman serisi Avengers: Age of Ultron’un öncesinde gösterilecek. 1 Mayıs 2015’te izleyiciyle buluşacak filmin aynı zamanda Star Wars Günü olarak da nitelendiren 4 Mayıs haftasına denk getirilecek olması, hayranlar için ayrı bir önem taşıyor.

Avengers: Age of Ultron öncesi bir Star Wars: The Force Awakens fragmanı yayınlanacağı kesin ama yayınlanacak olan fragmanın kaçıncı olacağı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Malum, mayıs ayına kadar geçecek sürede filme olan ilgiyi zirvede tutmak için birbirinden farklı kısa fragman yayınlanması işten bile değil.