reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars: The Last Jedi’ın ilk fragmanı yayınlandı! [Video]

Dünyanın dört bir yanından hayranları bulunan Star Wars serisi yıl sonunda yeni filmiyle karşımıza çıkacak. Heyecanla beklenen bu yapımdan ilk fragman sonunda paylaşıldı.

Hepimiz oldukça iyi biliyoruz ki efsane seri uzun süren bir aranın ardından 2015’te Star Wars: The Force Awakens ile sinemalara geri dönmüştü. J.J. Abrams tarafından yönetilen film izleyicilerin sevdikleri kahramanlarla yeniden buluşmasına vesile oldu. Aynı zamanda yeni karakterlerle tanışmamızı da sağladı. The Force Awakens’in gişede büyük ilgi görmesiyle devam filmi de garanti altına alınmış oldu.Sekizinci filmin ismi ocak ayında duyurulmuştu. O zamandan beri The Last Jedi tam olarak ne anlama geliyor bilinmiyor. Bu konuda çeşitli teoriler üretildi. Birçok analiz yapıldı. Sonunda ilk ipucunu paylaşılan fragman sayesinde aldık.

Nasıl olacağını fazlasıyla merak ettiğimiz sekizinci filmin yönetmenliğini Rian Johnson üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Lupita Nyong’o, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie ve Andy Serkis gibi isimler yer alıyor.

Belirsizlik sebebiyle daha fazla meraklanmamız neden olan Star Wars: The Last Jedi dünya çapında 15 Aralık‘tan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan fragmanı haberimizin girişinde, filmin ilk posterini ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

YORUMLAR