reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Fold modelinden kötü haber

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Fold modeli biliyorsunuz uzun süredir gündemde yer alıyor. Ancak modelden bugün kötü bir haber geldi.

Samsung Galaxy Fold 1.980 dolarlık fiyatıyla gerçekten çok ama çok pahalı bir akıllı telefon modeli. Bunu değiştirecek olmasıyla sevindiren olası adıyla Galaxy Fold Lite, daha önce söylenenin aksine 2020’de gelmiyor. Firmanın yaklaşık olarak 900 dolarlık fiyatı olacak Lite modeli 2021’e bıraktığı aktarılıyor. Bu da telefonu bekleyenler için elbette kötü görünüyor. 900 dolarlık fiyat etiketiyle çok daha geniş bir kitleye hitap edecek akıllı telefon, şu an artık resmi olarak Samsung Galaxy S21 ailesiyle beraber karşımıza çıkarılabilir deniyor. Ancak bunun henüz kesin olmadığını belirtmek gerekiyor. Galaxy Fold Lite çıktığı zaman çok yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacak telefonlar arasında yer alıyor. Galaxy Fold’un Türkiye satışı ise çıkışın üzerinden çok geçmesine rağmen resmi olarak yapılmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 modeliyle ise 5 Ağustos tarihinde tanışıyoruz

Samsung Galaxy Fold 2 hakkında hatırlarsınız geçtiğimiz ay birçok önemli detay netlik kazanmıştı. Yapılan büyük bir sızıntıya göre S Pen kalem ile yolda olduğu ortaya çıkan amiral gemisi katlanabilir telefon, hatırlamak gerekirse dışında 6,23 inç 2267×819 piksel 60 Hz bir OLED ekran yer alıyor. Modelin içindeki katlanabilir ekran ise 7,59 inç 2213×1689 piksellik 120 Hz bir OLED panel kullanıyor deniyor. S Pen’i Note serisi gibi gövdeye entegre edecek Galaxy Fold 2, eğer doğru çıkarsa 1.780 ile 1.980 dolar arasında bir fiyata sahip olacak. Galaxy Fold tasarımını bir ekran deliği ile birleştirecek telefonun, arkasında ise 12 megapiksel + 16 megapiksel + 64 megapiksellik bir kamera kurulumu yer alacak gibi duruyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!