reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold katlanabilir telefon

Bir sonraki Samsung katlanabilir telefondan güzel fiyat haberi

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, katlanabilir telefon pazarını domine etmek istiyor. İşte firmanın yeni modellerinden son bilgiler;

Samsung Galaxy Fold, yaşadığı ekran sorunu nedeniyle yenilendi ve kısa süre önce satışa çıktı. Ancak bu model 1.980 dolarlık fiyatıyla çok küçük bir kesime hitap ediyor. İşte bu yüzden firmanın daha uygun fiyatlı bir katlanabilir model hazırlığında olduğu söyleniyor. Henüz bu SM-N770F sürüm koduna sahip olacağı tahmin edilen model hakkında net bilgiler bulunmuyor ancak katlanabilir modellerin alınabilir hale gelmesi için mutlaka ama mutlaka 1.000 dolar seviyesine yaklaşması gerekiyor. Bu bile birçok kişi fazla geliyor ancak 2 bin dolar gibi ulaşılmaz görünmüyor. Bu arada firmanın gelecek katlanabilir modelleri için bir açıklama daha var. Eğer sızanlar doğruysa 2020’de çıkacak Galaxy Fold 2, firmanın bulunduğu her pazarda elde edilebilecek bir modeli olacak. Galaxy Fold yüksek fiyatı ve yaşananlar nedeniyle her pazara getirmeyen şirket, bunu yeni model ile değiştirecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, katlanabilir telefon pazarında ses getirecek

Bu alanda rakipsiz olacak gibi görünen firma, Galaxy Fold ile yaşadığı sorunlardan ciddi şekilde bilgi elde etmiş durumda. Bu bilgileri yeni modelleri çok daha sorunsuz hale getirmek için kullanacak firma, fiyatları aşağıya çekebilirse sektörün geleceğini tek başına sırtlanacak isim olacak izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Xiaomi Mi Mix Alpha