reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2 tanıtımında sürpriz Türkiye detayı

DJI Mavic Air 2 modelinin tanıtılmasının ardından DJI‘dan Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlayacak paylaşım geldi. DJI Mavic Air 2’nin resmi internet sayfasında İstanbul’da Galata Kulesi’nde ve Kız Kulesi’nde çekilmiş görüntüler yer alıyor.

Drone’un özelliklerinin tanıtıldığı sayfada karşımıza çıkan bu görüntüler bizi mutlu etti.  Point of Interest ve Circle özelliklerinde Galata Kulesi, Free özelliğinde ise Kız Kulesi karşımıza çıkıyor. DJI’ın drone’un tanıtımından önce bu görüntüleri çektiğini söylemek mümkün. DJI Mavic Air 2 sunduğu güçlü özelliklerle abileri Mavic 2 Pro’ya bile kafa tutabiliyor.  Hem taşınabilir boyutta olması hem de sahip olduğu özelliklerle teknoloji tukunlarının ilgisini çeken drone, 48 megapiksellik bir kamerayı bünyesinde barındırıyor. Bu kamera sayesinde özellikle yakınlaştırma yapıldığında daha net fotoğraflar çekebilen drone, saniyede 60 kare 4K video özelliğiyle de fark yaratıyor. 10 kilometrelik bir menzil sunan drone’da sahne tanıma özelliği de bulunuyor. Sahne tanıma, çeşitli sahneler için farklı kamera parametrelerini optimize ediyor ve beş kategorinin akıllıca tanınmasını destekliyor: gün batımı, gökyüzü, çimen, kar ve ağaçlar.

DJI Mavic Air 2 Türkiye fiyatı ne kadar?

Drone, DJI’ın en gelişmiş panorama modunu da sunuyor. Active Track 3.0 teknolojisine de destek veren drone, bu sayede belirlenen nesneleri takip edebiliyor.  DJI Mavic Air 2’nin Türkiye başlangıç fiyatı ise 6.799 TL.

İlgili video

DJI’dan özellikleriyle fark yaratan yeni drone