reklamı kapat

POPÜLER

BMW E-Scooter elektrikli scooter
BMW E-Scooter elektrikli scooter
BMW E-Scooter elektrikli scooter

Fiyatı ve özellikleriyle şaşırtan BMW elektrikli scooter

Elektrikli otomobil tarafından büyük önem veren Almanya merkezli üreticilerden BMW, biraz hayal kırıklığı yaratan bir elektrikli scooter hazırladı.

BMW, elektrikli otomobil tarafının en önemli isimleri arasında yer alıyor. Geleceğin bu alanda olduğu iyi bilen firma, bu açıdan tamamen elektrikli yeni modeller geliştiriyor. Firmayı şimdi gündeme getiren ise bir otomobil değil elektrikli scooter. BMW’nin Micro firması ile ortaklaşa hazırladığı bu model, teknik olarak açıklandığı kadarıyla 20 km/s hıza çıkabiliyor ve 12 km menzil sunuyor. Bu birçok rakibinden düşük özelliklerine rağmen 890 dolar gibi yüksek bir fiyatı bulunan araç, tasarımsal olarak da öne çıkamıyor. Söz konusu BMW olduğu zaman kişiler çok da modern / fütüristik bir tasarım bekliyor. Güvenlik için ön ve arkada aydınlatma sistemi bulunan kişisel ulaşım aracı, 150W gücündeki motoruyla da beklentilerin altında kalıyor. Bu motorla hızlanmasının çok yavaş olduğu ve tepe çıkmadan ciddi sorun yaşayacağı belirtilen scooter, pilini 2 saatte tamamen doldurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu elektrikli scooter modelinin adı BMW E-Scooter

Fiyat performans oranı düşük olan BMW E-Scooter, markanın fanları arasında dahi çok fazla ses getirebilecek gibi görünmüyor. Motosiklet tarafında enfes işlere imza atan BMW’nin, direkt olarak kendi içerisinde tasarlayıp ve ürettiği bir elektrikli scooter’ı görmek isterdik. En son Boosted firmasının gelişmiş Rev ile dahil olduğu pazar, görüldüğü gibi artık dev firmaların dahi ilgisini çekiyor.

İlginizi Çekebilir

BMW’nin büyük ses getiren reklam filmi