reklamı kapat

POPÜLER

SamsuSamsung Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite tasarımı yine sızdı

Solda Galaxy Note 10 Lite sağda Galaxy S10 Lite

Galaxy A71

Samsung Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite tasarımı yine sızdı

Samsung Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite için yeni bir sızıntı daha yapıldı. Bu sızıntı ile telefonların ön yüzü iyice netleşti.

Samsung Galaxy Note 10 Lite ve Samsung Galaxy S10 Lite, kısa süre önce duyduğumuz kadarıyla 2020 Ocak ayında tanıtılıyor. Bütçe dostu olacakları için çok merak edilen yeni amiral gemisi telefonlar, tasarımsal olarak bir kez daha gündeme geldi. Direkt olarak yukarıda yer alan görselleri sızdırılan cihazlar, görebileceğiniz gibi kavisin olmadığı kenarlara, merkeze konumlandırılmış ön kameraya ev sahipliği yapan bir ekran deliğine ve genel olarak ince çerçevelere sahip. Farklı pazarlarda Galaxy A81 ve Galaxy A91 isimleriyle satılacak modeller, Türkiye’ye de gelecek izlenimi oluşturuyor. Halen net satış fiyatları belli olmayan telefonlar, 2020’nin başında oldukça ses getirebilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy A71

Samsung Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite yanında Galaxy A71 de sızdırıldı

Görebileceğiniz gibi telefon ön kamerayı içerisine alan merkeze konumlandırılmış bir ekran deliği ve ince çerçeveler ile yolda bulunuyor. Arkasında geniş bir kamera modülü yer alan ve parmak izi sensörünü de ekranına entegre eden telefon, 4.500 mAh pil üstüne kuruluyor. Modelin arkasındaki dörtlü kamera kurulumunda ise 48 megapiksel + 12 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel telefoto + ToF sensörü bir araya geliyor deniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin dikkat çeken kablosuz kulaklığı