reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2

Samsung Galaxy Fold 2, “UTG” ile büyük fark yaratacak

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon modelininin en önemli detaylı netlik kazanmış gibi görünüyor. Bu detay çok beğenilecek.

Samsung Galaxy Fold 2, firmanın 2020’deki iki katlanabilir telefon modelinden birisi olacak. Oldukça merak edilen telefon, resmi olarak Galaxy S11 ailesiyle beraber şubat ayında lanse edilecek. Bu modelin Galaxy Fold’dan farklı olarak yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda olacağı biliniyor ve ekranı üstünde de UTG kullanılacak deniyor. UTG ya da tam açılımıyla Ultra Thin Glass / Ultra İnce Cam, modelin Galaxy Fold’dan en büyük farkları arasında olacak. Telefonun ekranı üstünde Galaxy Fold gibi plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanılacak. Bu sayede alıştığımız kullanım deneyimini getirecek, katlama çıkıntısı oluşturmayacak ve çizilmelere dayanıklı olacak Galaxy Fold 2, bu sayede parasının hakkını veren sağlamlığı sunacak gibi görünüyor. Bu model esas katlanabilir telefon dönemini başlatacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 fiyatıyla da ses getirecek

Sızdırılan fiyat doğru ise model raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamdan alacak. Bloomberg’in sağlam kaynaklardan aldığı haberine göreyse cihazın arkasında Galaxy S11 ailesiyle benzer bir kamera sistemi taşıyacak. Buna göre telefonun arkasındaki çoklu kurulumun merkezinde, Samsung’un yeni nesil 108 megapiksel sensörlü kamerası yer alacak. Bu kamera ve beraberinde gelecek olası telefoto kamera sayesinde 5x optik zoom seviyesine çıkış yapacak katlanabilir telefon, teknik anlamda geride kalmayacak.

İlgili Video