reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro için tarih geldi, yeni bilgiler verildi

Akıllı saat pazarının en iddialı isimlerinden birisi olan Huawei, çok yakında karşımıza Huawei Watch GT 3 Pro modelini çıkaracak.

İlk bilgileri ve sızıntıları geçtiğimiz haftalarda yapılan Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat modeli, resmi paylaşıma göre 28 Nisan tarihinde lanse edilecek. Yani çok yakında kendisini resmi olarak gösterecek akıllı saat, Huawei’nin poster paylaşımına göre 30 metre derine sorunsuz olarak inebilecek ve suyun altında da kullanılabilecek. Daha önce model için yapılan birden fazla sızıntı, farklı versiyonları karşımıza çıkarmıştı. Örneğin yukarıda seramik beyazı olarak geçen bir sürüm bulunuyor. Bu sürümde metal kayış yer alırken, kaynaklara göre beyaz rengin deri kayışlı versiyonu da bulunuyor. Bu model özellikle kadınların çok hoşuna gidecek gibi görünüyor. Buna ek olarak “titanyum” versiyon da yolda bulunuyor.

Huawei’nin geliştirdiği HarmonyOS işletim sistemi üzerine kurulacak ve en az 2 haftalık pil ömrünü beraberinde getirecek yuvarlak gövdeli GT 3 Pro, halen teknik olarak çok fazla detay kazanmış değil. Ancak akıllı saatin sağlık konusunda çok gelişmiş olması, hatta bir ihtimalle kan şekeri ölçümü getirmesi bekleniyor. Akıllı saatin nabız, EKG, uyku takibi ve sıcaklık ölçümü gibi özellikleri ise yüzde 100’e yakın oranda garanti durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de de satılması hemen hemen kesin olan Watch GT 3 Pro, sadece 42 mm ve 46 mm gövde boyutlarında gelebilir. Burada her boyut için farklı gövde boyutları sunulabilir.

Huawei Watch GT 3 Pro bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle