reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Honor Band 5i Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 rakibi çok ucuz yeni akıllı bileklik: Honor Band 5i

Xiaomi Mi Band 4 karşısına dikilen yeni akıllı bileklik modeli Honor Band 5i, firmanın genel olarak dikkat çekecek bir ürünü olarak karşımızda.

Advertisement

Honor Band 4‘ün üstüne karşımıza çıkan Honor Band 5, hatırlarsınız geçtiğimiz ay Türkiye’de 269 TL‘den satışa sunulmuştu. Şimdi ise Honor Band 5i tanıtıldı. Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Honor 20 Lite Youth Edition ile beraber gelen ürün, standart bir akıllı bileklik tasarımına sahip. Direkt olarak bünyesinde yer alan USB portuyla harici şarj cihazlarına olan ihtiyacı bitiren bileklik, 0,95 inç boyutunda 80×160 piksel renkli ekranla geliyor. Bu ekran için birçok renkli arayüz hazırlayan firma, bilekliğin birçok kalemde aktivite takibi yapabildiğini aktarıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere su geçirmeyen ve nabız ölçümü yapabilen model, tam olarak 50 metre derine kadar inebiliyor ve 91 mAh piliyle 7 ila 9 gün arasında bir kullanım ömrü sunuyor. Üç farklı renk seçeneği bulunan akıllı bilekliğin, kontrol için ön yüzünde tek bir buton yer alıyor. Telefonlar ile bağlantı kurarak bildirimleri üzerine alabilen Xiaomi Mi Band 4 rakibi bileklik Honor Band 5i, özellikle Honor telefon sahipleri için çok güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 kadar iddialı Honor Band 5i dikkat çekecek gibi görünüyor

İlk olarak Çin’de satılacak bilekliğin, açıklanan satış fiyatı yaklaşık olarak 21 dolar seviyesinde. Oldukça uygun olan ürünün Türkiye’de de satılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin dikkat çeken mekanik saati