reklamı kapat

POPÜLER

Honor Band 4 Running Edition
Honor Band 4 Running Edition

Renkli ekran, şık tasarım; karşınızda en yeni akıllı bileklik Honor Band 4

Huawei‘nin Türkiye’de yer alan alt markası Honor, 8X ve 8X Max akıllı telefonları yanında beklenen Band 4 modelini de tanıttı. İşte detaylar;

Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz 8X ile 8X Max ile beraber tanıtılan Honor Band 4, iki farklı versiyon halinde geliyor. Burada ilk olarak normal modelden başlayalım. Direkt olarak Xiaomi Mi Band 3‘ün karşısına çıkan akıllı bileklik, 0,9 inç renkli AMOLED ekranıyla dikkat çekiyor. Bu ekranda birçok konu hakkında bilgi alınabiliyor. Akıllı telefonlarla bağlantı kurarak bildirimleri üzerine alabilen cihaz, sürekli olarak nabız ölçümü yapabiliyor. Her kalemde aktivite takibi yapabilen ürün, 50 metre derine kadar su geçirmiyor. NFC desteği unutulmayan Honor Band 4, bağlantı noktasında Bluetooth 4.2 kullanıyor. Pili normal şartlarda 14 gün, sürekli nabız takibinde ise 6 gün giden akıllı bileklik, bünyesinde tek bir dokunmatik buton taşıyor. Bağlandığı telefon için deklanşör görevi de gören ürün, genel olarak oldukça şık görünüyor. Ürünün diğer versiyonu ise Running Edition olarak geçiyor. Bu versiyon direkt olarak spor ayakkabı üzerine takılabiliyor. Bu versiyon sayesinde aktivite takibi direkt olarak ayaktan yapılabiliyor. 0,5 inç ekranı bulunan ancak nabız ölçümü yapamayan sürüm, istenirse yine bilekte kullanılabiliyor.

Honor Band 4 Running Edition

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Band 4 oldukça şık görünüyor

Ürünün en güzel yanı ise satış fiyatı. Bakıldığı zaman normal versiyon 29 dolar, Running Edition ise saece 14 dolar satış fiyatına sahip.

İlgili Video

Üç arka kameralı Huawei P20 Pro