reklamı kapat

POPÜLER

Honor Band 4

Karşınızda ortaya çıkan ilk görseliyle Honor’un merak edilen akıllı ürünü “Band 4”

Huawei‘nin alt markası Honor, yakın zamanda dev ekranlı 8X ile 8X Max modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak burada ilk defa çalışırken görüntülenen Band 4 modeli de geliyor.

Artık kesin sayıldığı üzere 5 Eylül tarihinde 8X ile 8X Max modelleriyle beraber Honor Band 4 modeli de lanse ediliyor. Direkt olarak Band 3’ün üzerine gelecek ürün, bildiğimiz kadarıyla iki farklı versiyon halinde tasarlanmış durumda. Bir versiyon normal bir akıllı bileklik formunda karşımıza çıkıyor. Diğer versiyon ise ayakkabıya takılarak aktivite takibi yapabiliyor. Bugün şirket başkanı George Zhao’nun elinde akıllı bileklik formunda görüntülenen ürün, ilk olarak parlak ekranıyla dikkat çekiyor. Gün ışığı altında kolay kullanılabilecek gibi duran ürün, pazarda Xiaomi Mi Band 3‘ün karşısına çıkıyor. NFC teknolojisine sahip olacağı belirtilen Honor Band 4, aynı zamanda detaylı uyku ve yüzme takibi de yapabiliyor. Bağlandığı telefon için deklanşör görevi de görecek denilen bileklik, görebileceğiniz üzere renkli bir ekran üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Band 4

Honor 8X ailesi de iki farklı modelden oluşuyor

Burada karşımıza 8X ve 8X Max çıkıyor. Birbirlerinden ekran boyutlarıyla ayrılacak akıllı telefon, bünyelerinde ufak bir ekran çentiği taşıyor. İnce çerçeveler ile tasarımsal olarak güzel duran modeller, son haftalarda oldukça merak ediliyor.

İlgili Video

Üç arka kameralı Huawei P20 Pro