reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy View 2

Samsung’un gerçekten dev boyutlu yeni ürünü resmi kaynaklarda göründü

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy View 2 üzerinde aktif olarak çalışıyor. Merak edilen model artık resmi kayıtlarda da kendisini gösteriyor.

Geçtiğimiz ay duyduğumuz kadarıyla Samsung, kesin olarak Galaxy View 2 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Temel olarak 17,5 inç boyutunda bir Android tablet olan ürün, bugün resmi WiFi ve Bluetooth sertifika kayıtlarında göründü. Bu kayıtlarda tasarımı ya da teknik detayları yer almayan cihaz, direkt olarak 18,4 inç ekranlı Galaxy View modelinin üzerine geliyor. Ufaltılan ekranıyla daha kullanışlı olacağı söylenen model, ergonomik olarak da ele daha iyi uyacak deniyor. Kutudan 3 GB RAM ile çıkacağı belirtilen Samsung Galaxy View 2, ilginç olarak bir stylus kaleme sahip olmayacak. Firmanın mobil ürünleri bilgisayara dönüştüren yeni DeX moduna destek vereceği gelen bilgiler arasında yer alan dev tablet, gücünü henüz netleşmeyen bir Exynos işlemciden alıyor. 17,5 inç’lik ekranında Full HD çözünürlük sunacağı belirtilen ürün, Android Oreo üzerine kurulacak deniyor. Ancak burada Android 9.0 Pie ihtimali de masada bulunuyor. Modelin resmi kayıtlarda görünmesi, çok yakında tanıtılacağı anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy View 2 ilginç bir model

Sadece Amerika sınırları içerisinde AT&T tarafından satılma ihtimali bulunan ürün, çok spesifik ihtiyaçlara hitap ediyor. Burada bir kez daha sormak istiyoruz. Bu kadar büyük bir tablet modeli ister miydiniz? Ya da hayatınızda bir tablete yer var mı?

İlgili Video

Şirketin en yeni tablet modeli