reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy View 2

Tanıtılmış kadar oldu; işte tüm detaylarıyla Samsung Galaxy View 2 [Video]

Geçtiğimiz günlerde ilk basın görselleri ortaya çıkan Samsung Galaxy View 2, AT&T tarafından resmi duyuruya gerek kalmayacak şekilde detaylandırıldı.

2015 yılında karşımıza çıkan 18,4 inç ekranlı devasa tablet Samsung Galaxy View’in yerini alan Samsung Galaxy View 2, Android tablet dünyasının en büyük modellerinden. 17,5 inç 1080p bir ekran üzerine kurulan tablet, bünyesindeki özel stand ünitesiyle dik konumda durabiliyor. Tableti kullanmayı oldukça kolay hale getiren bu stand, modelin olmazsa olmaz detayları arasında yer alıyor. Gücünü Exynos 7885 işlemciden ve 3 GB RAM‘den alan tablet içerisinde boyuta göre normal diyebileceğimiz 12.000 mAh pil yer alıyor. Bu açıdan uzun bir kullanım ömrü sunan model, 64 GB dahili depolamasını microSD üzerinden 400 GB kadar artırabiliyor. Bağlantı tarafından USB-C kullanan model, kutusundan Android Pie ile çıkmayacak yönünde bilgiler geliyor. DeX altyapısına destek verdiği bilinen modelin, Dolby Atmos Sound destekli dörtlü hoparlör sistemi öne çıkan detayları arasında yer alıyor. Galaxy View 2’nin önündeki kamera ile görüntülü görüşme de yapılabiliyor.

Samsung Galaxy View 2
Samsung Galaxy View 2
Samsung Galaxy View 2
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy View 2 kaça satılacak henüz bilinmiyor

Yapısı gereği herkese hitap etmeyen modelin, artık çok kısa süre içerisinde resmi olarak lanse edilmesi bekleniyor. Büyük tablet isteyenleri memnun edecek gibi duran modelin, Türkiye’de satılmayacağı tahmin ediliyor. Yine de aracı isimlerin modeli buraya da getirmesi bekleniyor.