reklamı kapat

POPÜLER

Dev ekranlı Samsung Galaxy View Türkiye’de

Samsung, geçtiğimiz kasım ayında duyurduğu dev ekranlı tableti Galaxy View‘ı yurtdışından sonra Türkiye’de de satışa sundu. 18,4 inçlik ekranıyla bir tablet için fazla büyük olan Galaxy View, “eğlenceyi yeniden tanımlamaya” geliyor.

Dev boyutunu öğrendiğimiz zaman daha çok çizim veya sunum gibi iş odaklı kullanılacağını düşünsek de Samsung tam aksine işin “eğlence” yönüne odaklanıyor. “Evde sinema keyfi” tabirini tablet boyutuna kadar indiren Samsung, Galaxy View’ı da bu şekilde pazarlıyor. Dev boyuna rağmen 2,65 kg’lık nispeten hafif yapısı ve taşınabilirlik için geliştirilmiş stand ve taşıma kolları, kullanımı kolaylaştıran detaylardan.

18,4 inçlik ekranında Full HD görüntüler sunan tablet, 1,6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7580 işlemci, 2 GB RAM, 32 GB dahili hafıza ve 5.700 mAh pile sahip. Görüntülü görüşmeler için 2,1 MP kameraya sahip olan Galaxy View, Android 5.1 sürümüyle geliyor. Cihazın Wi-Fi versiyonu için belirlenen Türkiye satış fiyatı 1.999 TL. Galaxy View’ın kendisi ve kampanyaları hakkında daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Dev ekranlı Samsung Galaxy View Türkiye’de” için 2 cevap

  1. Ömer Faruk Arslan dedi ki:

    Günümüzde telefon fiyatları 3.500 ₺ iken şu ürünün 1.999 ₺ olması çok çok iyi, her eve lazım bir ürün gibi olmuş gerçekten 🙂

  2. Hıdır Ayabakan dedi ki:

    Onlineportakal’da 1749TL’ye hem de 1 senelik Digiturk hediyesiyle beraber. http://www.onlineportakal.com/samsung-galaxy-view-t670-tablet-184