reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy View 2
Samsung Galaxy View 2
Samsung Galaxy View 2
Samsung Galaxy View 2

İşte karşınızda dev ekranlı Samsung Galaxy View 2 [Galeri]

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un dev ekranlı yeni tablet modeli resmi olarak karşımıza çıktı. İşte Samsung Galaxy View 2 ve hakkındaki ilk bilgiler.

2015 yılında karşımıza çıkan 18,4 inç ekranlı devasa tablet Samsung Galaxy View, kısa zaman içerisinde yerini Samsung Galaxy View 2 modeline bırakıyor. İlk basın görselleri ortaya çıkan yeni tablet, yine oldukça büyük. Bu sefer 17,5 inç 1080p bir ekran üzerine kurulan model, özel stand ünitesiyle dik konumda durabiliyor. Böyle büyük bir tablet için olmazsa olmaz olan bu stand, tableti çok daha kullanışlı ve bu boyutuyla “kullanılabilir” hale getiriyor. Elbette Android işletim sistemi üzerine kurulan tablet, söylendiği kadarıyla gücünü Exynos 7885 işlemciden ve 3 GB RAM‘den alıyor. Yerini alacağı model gibi günümüzün en üst seviye donanımlarına sahip olmayan Samsung Galaxy View 2, bir stylus kalemle de gelmeyecek. İlk başta mobil bağlantı desteğiyle, daha sonra ise sadece WiFi sürümüyle satışa çıkacak denilen tablet, mobil ürünleri bilgisayara dönüştüren DeX altyapısına da destek verecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy View 2 herkese hitap etmiyor

Bunun arkasında da elbette boyut yer alıyor. Ayrıca genel olarak Android tabletler çok fazla beğenilmiyor. Özellikle uygulama tarafında yaşanan destek sıkıntıları nedeniyle sadık Android kullanıcıları bile tablet tarafında iPad’e yöneliyor.

İlgili Video

Xiaomi’nin yeni modeli Redmi Y3