reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy View 2

Samsung bir kez daha deneyecek; tam 17 inç ekranlı tablet geliyor

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, üç yıl önce tam 18,4 inç ekrana sahip Galaxy View isimli bir tablet tanıtmıştı. İşte bu dev modelin yenisi geliyor.

Android Police’in kaynaklarına göre Samsung, Galaxy View 2 üzerinde çalışıyor. Direkt olarak AT&T tarafından satışa çıkarılacağı söylenen modelin, bu sefer 17,5 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağı belirtiliyor. Bu açıdan daha kullanışlı olacağı söylenen model, ergonomik olarak ele daha iyi uyacak deniyor. Boyutuna rağmen kutudan 3 GB RAM ile çıkacağı belirtilen Samsung Galaxy View 2, ilginç olarak bir stylus kaleme sahip olmayacak. Firmanın mobil ürünleri bilgisayara dönüştüren yeni DeX moduna destek vereceği gelen bilgiler arasında yer alan dev tablet, gücünü Exynos bir işlemciden alacak. 17,5 inç’lik ekranında Full HD çözünürlük sunacağı da ortaya çıkan ürün, Android Oreo üzerine kurulacak deniyor.

Samsung Galaxy View 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy View 2’nin şansı var mı?

İlk modelde de görüldüğü üzere bize göre hayır. Kimse bu kadar büyük bir tablet modeline ihtiyaç duymuyor ya da istemiyor. Ayrıca günümüzde dokunmatik ekranlı birçok dizüstü bilgisayar bulunuyor. Kullanıcılar bu cihazlarda yüksek performansı tablet formunda yaşayabiliyor. Bu açıdan firma bir kez daha boşa kürek çekiyor gibi görünüyor. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Standart bir mobil işlemciye sahip 17 inç ekranlı tablet ister miydiniz?

İlgili Video

Büyük ekranlı iPad Pro reklamlarından