reklamı kapat

POPÜLER

thor

Chris Hemsworth’ten Thor The Dark World itirafı

Uzun zamandır Thor karakteriyle boy gösteren Chris Hemsworth bir süre önce karakterine dair fikrini Thor Ragnarok’un değiştirdiğini açıklamıştı. Şimdi de ikinci solo filmi olan Thor The Dark World hakkında samimi bir itirafta bulundu.

Bildiğiniz gibi Chris Hemsworth uzun zamandır Thor’a hayat vermesi sebebiyle bu karakterle özdeşleşmiş durumda. Solo filmlerin yanı sıra The Avengers serisinde de karşımıza çıkan bu karakter ciddi bir karakter değişimi geçirmedi. Hemsworth bu durumun fazlasıyla canını sıktığını hatta karakterden vazgeçmeye çok yaklaştığını açıklamıştı. Kararını değiştirenin ise Taika Waititi‘nin yönettiği Thor Ragnarok olduğunu biliyoruz. Ancak görünen o ki üçüncü film sandığımızdan çok daha önemliymiş. Sevilen oyuncu ikinci filmi pek de sevmediğini şu sözlerle açıkladı:

“İlk film güzeldi. İkincisi ise meh. Orijinal filmdeki maskülen hava bir noktadan sonra fazla tanıdık hissettirmeye başlıyor. Bu yüzden bir uçurumun eşiğinde olduğumuzun farkındaydım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dürüst olmak gerekirse ilk film de çok başarılı değildi. Fakat Thor The Dark World gerçekten “meh” ifadesiyle tabir edilebilecek bir hikayeye sahipti. Ragnarok’un seriye de karaktere de yeni bir hava kattığını kabul etmek gerek. Bakalım bu değişim Avengers 4‘ü nasıl etkileyecek?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları