reklamı kapat

POPÜLER

Thor 4

Thor 4 göründü; Taika Waititi’nin film için vazgeçtiği proje

Thor: Ragnarok ve Avengers Endgame sonrası Thor’un geleceği merak ediliyordu. Yönetmen Taika Waititi, Thor 4 ile merakımızı gidermeye hazırlanıyor.

Olacak mı, olmayacak mı, olursa ne anlatacak derken hayranları mutlu edecek haber geldi: Thor 4 için anlaşmaya varıldı. Bildiğiniz gibi Chris Hemsworth Avengers Endgame sonrası Marvel ile anlaşması tamamlanan oyuncular arasında yer alıyordu. Thor: Ragnarok’ta Asgard’ın yok oluşu, Endgame’in sonunda Thor’un Galaksinin Koruyucuları ile bir maceraya atılması gibi detaylar yeni bir Thor filmi yerine Hemsworth’ün daha küçük rollerde görünebileceği sinyallerini vermişti. Ama hayır. Thor: Ragnarok yönetmeni Taika Waititi, dördüncü filmi yönetmek içim imzayı attı. Hem de Akira‘yı askıya alarak!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor 4 ile macera devam ediyor

Waititi’nin Warner Bros. için Akira mangasını uyarlayacağı biliniyordu. Bu proje aynı zamanda şimdiden Waititi’nin en çok merak edilen yapımları arasında yer alıyordu. THR‘nin özel haberine göre 21 Mayıs 2021’de çıkması beklenen Akira’yı askıya alan yönetmen ise şimdi tüm ilgisini Thor 4 filmine çevirmiş durumda. Akira projesi ise şimdilik belirsizliğe itilmiş gibi. Waititi, Thor 4 sonrası yeniden Akira’nın başına geçebileceği gibi, Warner Bros.’un bambaşka bir yönetmen arayışına girmesi gerekebilir.

Thor: Ragnarok sonrası övgülere boğulan Waititi, Thor’un eğlenceli yanını ortaya çıkarırken olayları aktarışıyla da beğeni toplamıştı. Thor’un karakter gelişimine harcadığı emekle hayranlardan tam not alan Waititi’nin yeni filmi yönetecek olması da beklentileri artırıyor. Şimdi asıl soru filmin nasıl bir konu işleyeceği. Avengers Endgame sonrası biraz “boşluğa” düşen Thor’un solo hikayesinin neye odaklanacağı merak ediliyor. Geçmişe odaklanan bir yapım olabileceği gibi, bir devam filmiyle de karşılaşabiliriz. Şu noktada her yorum bir başka teori… Chris Hemsworth’le henüz anlaşmaların imzalanmadığını da hatırlatalım. Filmin çıkış tarihi de net değil.

İlginizi çekebilir

Brad Pitt’i uzaya çıkaran film