reklamı kapat

POPÜLER

YouTube Premium
YouTube Premium

YouTube Premium Türkiye’de açıldı; işte fiyat ve özellikler

Uzun süredir beklenen YouTube Premium sonunda Türkiye’de de açıldı. İşte bu özel paketin Türkiye fiyatı ve sunduğu özellikler.

Google’ın sahibi olduğu dünyanın en büyük video platformu YouTube, biliyorsunuz tamamen ücretsiz olarak kullanılıyor. Hal böyle olunca servis içerisinde reklamlar bulunuyor. Ben bunları görmek istemiyorum diyenler içinse devreye YouTube Premium giriyor. Yurt dışında uzun zamandır açık olan bu özel paralı paket, artık direkt olarak Türkiye’de de kullanılabiliyor. Buraya 3 aylık ücretsiz deneme süresiyle gelen YouTube Premium, aylık 16,99 TL fiyat etiketine sahip. Buna ek olarak firma bir aile üyeliği de sunuyor. Hanenizde yaşayan en fazla 5 aile üyesi (13 yaş ve üzeri) için 1 aylık ücretsiz deneme süresiyle aylık 25,99 TL fiyat etiketiyle Premium’a geçiş yapılabiliyor. Peki bu servis sadece YouTube içindeki reklamları mı kaldırıyor? Elbette hayır. Bu abonelik ile yakında Türkiye’de de açılacak YouTube Music’e erişim sağlayabiliyor. YouTube’u arka planda çalıştırarak müzik dinlemenize imkan tanıyan paket, “YouTube Originals” altındaki orijinal içerikleri de beraberinde getiriyor.

YouTube Premium
YouTube Premium
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Premium, Türkiye’ye gelerek birçok kişiyi çok memnun etti

Artık YouTube insanların hayatı olmuş durumda. Özellikle yeni nesil artık sadece YouTube ve Netflix gibi servislerde vakit geçiriyor. Bu açıdan reklamsız deneyim için para ödeme konusuna çoğu kişi olumlu bakıyor. Daha önce YouTube Premium‘a VPN üzerinden abone olanlar için tüm çile son bulmuş durumda. Kullanıcılar belirlenen aylık 16,99 TL ücreti de iyi bulduklarını belirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceği gösteren uçan asker